Uygun Kiralama Fiyatlı Sıva Kurutma Cihazı TTK 800

Uygun Kiralama Fiyatlı Sıva Kurutma Cihazı TTK 800

Uygun Kiralama Fiyatlı Sıva Kurutma Cihazı TTK 800 modeli 1600 m3 hacme sahip olan alanların sıva kurutma işlemlerini kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uygun Fiyatlı sıva kurutma cihazı TTK 800 yüksek üfleme gücü ve dayanıklı dış gövdesi ile özellikle inşaat gibi zorlu alanlarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek performans ve dayanıklı bir yüksek basınçlı radyal fana sahip olan cihaz, elektronik kompenetlerinin kaliteli olması sayesine düşük sıcaklıklarda bile sıva kurutma işlemlerinizi gerçekleştirebilmektedir.

Sıva kurutma işlemi inşaat, tadilat ve yenileme çalışmaları sırasında uygulanmasının hemen ardından direk kurutulması gerekmekte olan ve inşaatın devamı için bir an önce tamamlanması elzem olan bir uygulamadır.

15 derecenin altında sıcaklıklarda bile rahatlıkla sıva kurutma işlemini gerçekleştirebilen TTK 800 sessiz çalışma özelliği ile de yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

TTK 800 cihazı yüksek verimliliğini uzun süreli çalışmalarda da göstermektedir. Cihaz ara vermeden çalışma özelliğine sahiptir.

Bu özellik kullanımı sırasında cihaz ara vermeden çalışabilmekte olup, bu çalışma sırasında performansında herhangi bir düşüş söz konusu olmakta ve son derece sağlıklı ve güvenli bir şekilde sıva kurutma işlemi gerçekleştirilmektedir.

TTK 800 sıva kurutma cihazı firmamız tarafından kiralanmakta ve satılmaktadır. Firmamız aracılığı ile dönemsel çalışmalarınızda kullanabileceğiniz TTK 800 cihazını kiralayabilirsiniz.

Kiralamasını yapmış olduğunuz cihazı mümkün olan en kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz adrese teslim etmekteyiz.

Teslim esnasında gelen teknik personellerimiz cihazın kullanımı hakkında tarafınıza uygulamalı gösterimlerde bulunacaklardır.

Ayrıca cihazın kullanımı sırasında gerekli olabilecek tüm aparatlar teslim sırasında tarafınıza verilecek olup, cihazdan maksimum verimi alabilmeniz için gerekli olan ipuçları da teknik personellerimiz tarafından tarafınıza iletilecektir.

Cihaz normal ev enerjisi ile çalışmakta olup, çalışmak için harcamış olduğu elektriği son zerresine kadar ısı enerjisine çevirmekte ve son derece az elektrik harcamaktadır.

Bu özelliği ile de kullanıcı dostu bir cihaz olduğunu ve kullanıcısının ekstra maliyetlere katlanmasına gerek kalmadığını ortaya koymaktadır.

Cihazımız çok düşük sıcaklıklarda, tozlu ortamlarda ve zorlu hava koşullarında dahi olsa sıvanızı kurutabilme özelliğine sahiptir.

Taşınabilir olması özellikle büyük alanlarda farklı bölümlerde uygulanması gereken sıva kurutma işlemlerinin daha kısa sürede ve kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Yüksek üfleme gücü sayesinde alanın büyüklüğüne göre değişen zaman dilimleri içerisinde maksimum 1 ay içerisinde sıvanızı kurutabilmektedir.

Eski yöntemler ile sıva kurutma işlemi gerçekleştirildiğinde sıva kurutmak hem uzun sürmekte hem de sıva tam olarak kurutulamadığından dolayı ilerleyen dönemlerde bina nemlenme sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır.

Ancak sıva kurutma işlemi kiralık sıva kurutma cihazı TTK 800 ile yapılırsa hem sıva kurutma işleminiz kısa süreli olmakta hem de binanız ilerleyen zamanlarda nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalma ihtimali mümkün olduğunca azaltılmaktadır.

Ayrıca TTK 800 cihazı aracılığı ile yapılan sıva kurutma işlemi sonrasında uygulanacak olan diğer materyaller işlevlerini tam olarak yerine getirebilmek ve bina bu sayede yıllar boyunca sadece gerektiği zamanlarda rutin ve kolay bakımlar gerçekleştirilerek daha yaşanabilir bir bina olarak kullanılabilmektedir.

Sıva kurutma cihazı TTK 800 güçlü kompresörü sayesinde ister yatay, ister dikey, isterseniz de normal şekillerde taşınabilmektedir.

Bu taşıma cihaza hiçbir şekilde zarar vermemekte ve cihazın performansını asla etkilememektedir.

Sıva kurutma cihazı TTK 800 kiralama yöntemi ile edinmek istediğinizde kullanmak istediğiniz alanın nasıl bir alan olduğunu ve kurutulacak nemin ne kadardır bekletildiğini bilmemiz cihazı kullanırken gerekli olan diğer aparatlar da personellerimiz tarafından size ulaştırılacaktır.

Uygun Kiralama Fiyatlı Sıva kurutma cihazı TTK 800 performansına hayran kalacak ve yapacağınız inşaat, tadilat ve yenileme çalışmalarınızda bu zamana kadar niçin kullanmadığınızı kendi kendinize sorarken bulacaksınız.

Faydalı Bilgiler

Sıva Kurutma Cihazı TTK 800 Kiralama

Sıva kurutma cihazı TTK 800 kiralama yöntemi ile edinmek istediğinizde kullanmak istediğiniz alanın nasıl bir alan olduğunu ve kurutulacak nemin ne kadardır bekletildiğini bilmemiz cihazı kullanırken gerekli olan diğer aparatlar da personellerimiz tarafından size ulaştırılacaktır.

Sıva Kurutma Cihazı TTK 800

Sıva kurutma cihazı TTK 800 güçlü kompresörü sayesinde ister yatay, ister dikey, isterseniz de normal şekillerde taşınabilmektedir. Bu taşıma cihaza hiçbir şekilde zarar vermemekte ve cihazın performansını asla etkilememektedir.

Uygun Fiyatlı Sıva Kurutma Cihazı TTK 800

Uygun Fiyatlı sıva kurutma cihazı TTK 800 yüksek üfleme gücü ve dayanıklı dış gövdesi ile özellikle inşaat gibi zorlu alanlarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek performans ve dayanıklı bir yüksek basınçlı radyal fana sahip olan cihaz, elektronik kompenetlerinin kaliteli olması sayesine düşük sıcaklıklarda bile sıva kurutma işlemlerinizi gerçekleştirebilmektedir.

( Toplam : 44 Puan ) ( Oyveren : 15 Kişi ) ( ortalama : 72.5  Puan )
  • Bizimle Bağlantıda Kalın :
  • Uygun Kiralama Fiyatlı Sıva Kurutma Cihazı TTK 800 modeli 1600 m3 hacme sahip olan alanların sıva kurutma işlemlerini kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde yapar.
  • Uygun Kiralama Fiyatlı Sıva Kurutma Cihazı TTK 800