Şap Nem Alma Makinesi

Şap Nem Alma Makinesi

Şap nem alma makinesi hızlı ve sürekli çalışan yapısı ile şap kurutma uygulamalarınızı kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır.

Şap nem alma makinası üstün Alman teknolojisi ile üretilmiş olup, görsel anlamda göze batmayacak bir yapıda ve yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmış bir cihazdır.

Şap nem alma makinesi kiralama işini yapmakta olan firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz trotec kurutma cihazının üstün üfleme gücü ve iş bitiriciliğine hayran kalacağınızı garanti etmekteyiz.

Cihaz zorlu inşaat ve hava koşullarında bile performansından bir şey kaybetmeden çalışabilmekte olup, yüksek derecelerde hava üfleme kapasitesine sahiptir.

Yüksek derece hava üflemesinin yanı sıra bu üfleme uygulamasını hiç ara vermeden yapabilme özelliği sayesinde şap uygulamalarınız da fazla olan nemi kısa sürede ortamdan uzaklaştırmakta ve ortamın olması gereken nem dengesine ulaşmasını sağlamaktadır.

Şap atılan alanın üzerine kurutulmadan herhangi bir işlem yapmak mümkün olmamaktadır.

Eğer şap atılmış alan tam anlamıyla kurutulmadan üzerine farklı uygulamalar yapılmak istenirse bu uygulamalar çok kısa bir zaman dilimi içerisinde deformasyona uğrayacak ve maddi zararlar meydana gelecektir.

Bu sebeple şap atılan alanın mutlak suretle kurutulması gerekmektedir. Ancak bu kurutma işlemi de sadece kurutma cihazı ile yapılmalıdır.

Farklı yöntemler ve normal ısıtmalarda kullanılan büyük fanlı cihazlar ile ısıtma işlemi boşa zaman ve emek kaybına neden olacaktır.

Çünkü hiçbir yöntem ve cihaz şap kurutma cihazı kadar yüksek derece hava uygulayamayacak ve şap istenilen kuruluğa ulaşamayacaktır.

Şap farklı ısıtıcı cihazlar ile kurutulduğunda cihaz gerektiği kadar yüksek sıcaklık verebilecek bir cihaz olsa bile bu sıcaklığı sadece şapın yüzey kısmına verecek derine inemeyeceği için şap atılan alanın alt kısmı olduğu gibi nemli kalacaktır.

Bu nem zamanla şapın üst kısmına çıkacak ve şap kurutma işlemi sanki hiç yapılmamış gibi olacaktır.

Bu durum birden olmayacağı için farkına varılamayacak ve üst yüzeyi kuruyan şapın üzerine farklı malzemeleri ile uygulamalar yapılacaktır.

İlerleyen zamanlarda alt kısımda kalan nem üst kısma çıktığında uygulanan malzemeler zamanla çatlamaya, ıslanmaya ve bozulmaya başlayacak bu durum şap uygulamasını yapan inşaat firmasına prestij kaybı olarak geri dönecektir.

Bu tür nahoş olaylar ve durumlar ile karşılaşmamak için gerekli olan kurutma işlemi sadece kurutma cihazı ile gerçekleştirilmeli ve cihaz olarak da her türlü alan için çeşitli kapasitelere sahip olan trotec cihazı tercih edilmelidir.

Şap nem alma makinesi kullanılacak olan alanın büyüklüğüne göre kapasite çeşitliliği olan bir makine grubudur.

Cihazın kapasiteleri sahip olduğu depoların büyüklüğüne göre değişmektedir. Cihazın depoya olan gereksinimi ise yoğunlaştırdığı nemi suya dönüştürmekten kaynaklanmaktadır.

Trotec cihazı yoğunlaştırıp suya dönüştürdüğü nemi kendi deposuna hapsetmekte ve bu sayede kurutma işlemini gerçekleştirmektedir.

Cihaz üstün güvenlik önlemleri alınarak üretildiğinden dolayı depo dolduğu anda kendisini kapatmakta ve kurutma işlemini durdurmaktadır. Kurutma işleminin tekrar başlayabilmesi için deponun tamamen boşaltılması gerekmektedir.

Bu durum için de cihazın devamlı kontrol edilmesi gerekliliği ortaya çıkmakta ve bunun için de ekstra iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Ancak bazı cihazların depo çıkışlarında olan bir girişe bağlanacak olan cihazın kendi orijinal tahliye hortumu sayesinde bu durum bir nebzede olsa önlenmiş ve bu tahliye hortumu sayesinde deponun dolması engellenerek kontrol için iş gücü çalıştırılmaya gerek kalmayacak şekilde kullanılabilir bir duruma getirilebilmektedir.

Bu özelliğe sahip olan cihazlar genelde geniş alanlarda kullanılacak şekilde tasarlanmış olan modellerdir.

Bu sebeple firmamızdan cihaz kiralaması yapacağınızda, şap kurutma uygulaması için alanın büyüklüğünü bizimle paylaşmanız doğru kapasiteye sahip olan cihazın tarafınıza iletilebilmesi için önem arz etmektedir.

Şap nem alma makinesi normal şebeke elektriği ile çalışabilmekte olup, yüksek derecede hava üfleme yapmasına rağmen üstün özelliklere sahip olan motoru sayesinde oldukça az elektrik tüketmekte böylece kullanıcılarının ekstra maliyetler ile sarsılmasını engellemektedir.

Şap nem alma makinesi kiralama firması olarak her türlü büyüklükteki alanlarınızda kurutma cihazından faydalanarak şap kurutma işlemi yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Firmamız aracılığı ile günlük kiralama seçeneğimizi kullanarak kısa süreli şap kurutma işlemleriniz için çok uygun fiyatlar ile yararlanabileceğiniz bu cihazı kullanmadan şap kurutma uygulaması yapmanız hem nakdi hem de vakti açıdan zarara uğramanıza neden olacaktır.

Şap nem alma makinası şap uygulaması yapılmasının hemen ardından vakit kaybedilmeden kullanılmalı ve bu kullanım sırasında son derece kontrollü bir şekilde kurutma işlemi yapılarak hemen ardından diğer uygulamaların yapımına geçilmelidir.