İzmir Beton Nem Alma Firması

İzmir Beton Nem Alma Firması

İzmir beton nem alma firması olarak gerek inşaat halinde olan yapılarınızda gerekse de inşası tamamlanmış ve kullanılmakta olan binalarınızda hizmetinizdeyiz.

Beton nem alma firması İzmir şehir merkezi olmak üzere, merkez ilçeler Konak, Bornova, Karabağlar, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Narlıdere ve çevre ilçeler olan Aliağa, Menemen, Torbalı, Ödemiş, Menderes, Urla, Seferihisar’da beton ve sıvalarınızda oluşan nemi dengeleyip ortamda fazla olan nemi kurutma cihazı ile kurutma hizmeti vermekteyiz.

İzmir beton nem alma firması olarak üstün ve her büyüklükte betonarme yapıyı kurutabilecek kapasiteye sahip cihazlarımız ile nemlenme ve rutubetlenme sorunlarınızdan kısa sürede kurtulmanız için çalışmaktayız.

Beton nemi alma gerek inşaat halinde olan binalar için gerekse de kullanılmakta olan betonarme yapılarda göz ardı edilmemesi gereklidir.

İnşaat halinde olan binalarda beton atımı gerçekleştirdikten sonra, inşası tamamlanmış olan binalarda nemlenme fark edildiği anda vakit kaybetmeden uygulanması gereken bir uygulamadır.

Beton nemi alma işlemi inşaat halinde olan binalar ile inşası tamamlanmış ve kullanılmakta olan binalarda farklılık göstermekle birlikte temelde aynı mantık ile yapılmaktadır.

İnşaat halinde olan binalarda beton nem alma işlemi beton atımı gerçekleştirildikten sonra betonun formunu bir an önce alması için ve ıslaklığının giderilip beton üzerine diğer uygulamaların yapılabilmesi için muhakkak yapılması gereken bir işlemdir.

Bu işlem yapılmadan betonun bekletilmesi başta zaman kaybı olmak üzere, betonun formunu bulamamasından dolayı üzerine uygulanacak olan her materyalin işlevini yerine getiremeyeceği anlamına gelmektedir.

Ayrıca betonun büyük bir kısmı ıslak kalacağından dolayı ilerleyen dönemlerde bu bina üzerinde farklı yerlerde nemlenme ve rutubetlenme sorunları baş gösterecektir.

İnşa halinde beton kurutma işlemi yapılırken mutlak suretle kurutma cihazı kullanmak gerekmektedir.

Kurutma cihazı dışında uygulanacak olan farklı işlemler kesinlikle işe yaramamakta ve hem o an için hem de ilerleyen zamanlarda pek çok istenmeyen olayın ve ekstra maliyetlerin ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

İnşaatı tamamlanmış olan binalarda ise nemlenme ve rutubetlenme kendisini ıslaklık tarzında yaşlık ile göstermektedir.

Betona dokunulduğunda ıslak olduğu hissedildiği anda nemlenmiş olduğunu anlamalı ve vakit kaybetmeden çözüm yollarını uygulamaya geçirmek gerekmektedir.

Güzel İzmir ilimiz ve ilçelerinde nem alma kurutma firması olarak çalışmalarımız son hız devam etmekte olup hızlı gelişen inşaat yapılanmasıyla beton nem alma kurutma cihazı kiralama ihtiyacı olmakta.

İzmir beton nem alma firması olarak elimizde mevcut profesyonel kurutma cihazları ile istediğiniz sayı da nem cihazı ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Nem, Rutubet ve Küf gibi sorunlar hemen hemen herkesin yaşadığı mekan alanlarında oluşan başlıca sorunlar, zamanında bu sorunlara müdahale edilmesiyle başınız ağrımayacaktır.

Bizi aramanız doğrultusunda size göndereceğimiz kurutma alanında profesyonel ekibimiz ile bu sorunlarınıza doğru cihaz seçimi ile yardımcı oluruz.

#izmirbetonnemalmafirması #betonnemalmafirması #nemalmafirması #betonkurutma #betonnemalma #duvarkurutma #duvarnemalma